הטיפים הטובים ביותר לפני פניה לחברת הובלות באור עקיבא

עוברים דירה או עסק? זה הזמן לחפש אחר חברה לביצוע ההובלה

כחלק מכל ההכנות הרבות הנלוות למעבר של דירה או של עסק חשוב להקדיש זמן ומחשבה לבחירה של חברת הובלות מקצועית ומנוסה. חברת ההובלות תסייע לכם להשלים את המעבר בצורה קלה וחלקה, בצורה הזריזה והיעילה ביותר. כדי לבחור מתוך מגוון החברות הקיימות בשוק, הכנו עבורכם מספר טיפים מנצחים אותם כדאי למלא לפני פניה לחברת הובלות באור עקיבא.

טיפים מנצחים לפני פני לחברת הובלות באור עקיבא

·         מחפשים חברת הובלות מאזור מגוריכם – אין טעם לשלם סכומי כסף נוספים כדי לשכור את שירותיה של חברת הובלות אשר פועלת הרחק ממקום מגוריכם. אם אתם זקוקים לחברת הובלות באור עקיבא, חפשו חברה אשר פועלת בדיוק בסביבה זו. כמובן שאם ההובלה מתבצעת מעיר אחת לעיר אחרת – תוכלו לבחור בחברת הובלות מעיר המוצא או מעיר היעד.

·         קובעים לוח זמנים משוער להובלה – עוד בטרם תיאום ההובלה מומלץ לקבוע בינכם ובין עצמכם לוח זמנים משוער לביצוע ההובלה. חברות הובלות באור עקיבא עשויות להיות עמוסות במיוחד בתקופות מסוימות של השנה, ולכן עדיף לתכנן את ההובלה כמה שיותר זמן מראש. כל זמן כמובן, בכפוף לאילוצי המציאות אותם לא ניתן לתכנן ולשנות.

·         עורכים סקר שוק להשוואת מחירים – אתם ודאי מעוניינים לשכור את החברה אשר מציעה עבורכם את המחיר הנמוך ביותר לביצוע ההובלה. לפיכך, בטרם פנייה אל חברת הובלות באור עקיבא כדאי לכם לבצע סקר שוק מקיף במסגרתו תערכו השוואת מחירים בין החברות השונות אשר פועלות באותה סביבה. כמובן שחשוב לתת לחברת ההובלות את הפרטים הבסיסיים בנוגע להובלה (מרחק משוער, כמות חפצים או ריהוט משוערת) כדי לקבל הצעת מחיר קרובה ככל הניתן למחיר הסופי שתשלמו.


הובלות באור עקיבא

·         אורזים בעצמכם או זקוקים לעזרה באריזה? חלק מחברות אשר מבצעות הובלות מציעות גם לקחת חלק בתהליך האריזה של החפצים. לפני שתסגרו הצעת מחיר סופית מול חברה מסוימת כדאי שתגיעו להחלטה האם אתם זקוקים לעזרה באריזה, מה שיכול כמובן להשפיע על לוח הזמנים ועל המחיר הסופי של ההובלה.

·         בוחרים בחברת הובלות אמינה ומקצועית – בשורה התחתונה, כדאי ליצור קשר לגבי תיאום ההובלה רק עם חברת הובלות אשר עושה עליכם רושם אמין ומקצועי. אתם הולכים להפקיד את תכולת הדירה או העסק שלכם אצל עובדיה של אותה חברה, ולכן כדאי שתרגישו בנוח לעשות זאת. סמכו על האינסטינקטים שלכם, ואל תחששו לבקש המלצות מחברים או מכרים שנעזרו בשירותיה של אותה חברה.

הובלת דירה היא זמן טוב לעשות סדר בכל החפצים


ההחלטה על מעבר של דירה או עסק הנה הזדמנות מצוינת לעשות מעט סדר בכל החפצים שצברתם לאורך השנים. זה זמן נהדר לעבור על כל הזיכרונות, הרהיטים, הדפים והחפצים שצברתם – ולהחליט מי מהם באמת ראוי לשמירה ואת מי הגיע הזמן לסלק ולהעיף. רוב האנשים נוטים לאגור כמויות גדולות יותר של חפצים וריהוט מאשר הכמויות להן הם באמת זקוקים. חשבו על זה כך – ככל שתשכילו להיפטר מיותר ציוד, כך תוכלו גם לשלם פחות כסף על ההובלה אל היעד החדש. יתרון משמעותי נוסף הוא ההזדמנות שניתנת לכם לפתוח דף חדש – תוכלו להתחדש בריהוט מחודש, להחליט שזו הזדמנות טובה לעבור על כל הקלסרים שצברתם ולעשות סדר בקבלות ובטפסים וכו'. מעבר דירה או עסק הוא כרוך אמנם בלא מעט סידורים ובירוקרטיה לה צריך לדאוג, אולם הוא גם יכול להוות הזדמנות טובה לרענן את חייכם. 

תגובות

רשומות פופולריות